Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50550 Library:50634 in /home/miglepl/domains/migle.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 59
Mieszkania z ogródkiem Poznań Strzeszyn - Nowystrzeszyn - Ogłoszenia
Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Mieszkania z ogródkiem Poznań Strzeszyn - Nowystrzeszyn

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: wielkopolskie
Firma: Nowystrzeszyn
Powiat: m. Poznań
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 60-461
Ulica: Literacka 98
Email: sprzedaz@areadevelopment.pl
Telefon: 570707039
Strona www: https://nowystrzeszyn.pl/mieszkania-z-ogrodkiem-poznan-strzeszyn
Stan: nowy
   
dodano: 2020.12.14
ważne do: 2023.06.02
wyświetleń: 260

Szczegóły oferty:

Szukasz mieszkania w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji? Zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją na Strzeszynie w Poznaniu. Jako deweloper Area Development mamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. W ramach osiedla nowy Strzeszyn. stworzyliśmy 36 mieszkań znajdujących się przy ulicy Literackiej. Czym wyróżnia się nowy Strzeszyn. wśród innych osiedli wielorodzinnych?

 

Mieszkaniami pełniącymi funkcje domu, które mają samodzielne wejścia, ogródki, balkony, tarasy, loggie, a także miejsca parkingowe dla samochodów w garażu lub na podjeździe. Na przyszłych mieszkańców czekają lokale o zróżnicowanej powierzchni - od 30 do 100 m2.

 

Największe, cztero- i pięciopokojowe, dwukondygnacyjne lokale w wysokim standardzie sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi. To wszystko sprawia, że warto zamieszkać w sercu zielonej części Poznania razem z nami!

Aktualności
Reklama