Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: małopolskie
Firma: Strefa Terapii
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-892
Ulica: Tomickiego 22
Email: strefa.terapii@onet.pl
Telefon: ‎530 369 265
Strona www: https://strefaterapii.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2020.01.21
ważne do: 2020.03.21
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Strefa Terapii i Edukacji Rodzinnej to grupa posiadających wieloletnie doświadczenie specjalistów, w której skład wchodzą psychologowie, psychoterapeuci i neuroterapeuci będący w stanie pomóc w przypadku wielu problemów. Staramy się tworzyć i podnosić standardy diagnozy oraz terapii licznych zaburzeń. Dzięki wykształceniu i wiedzy, w sposób innowacyjny i pewny podchodzimy do swojej pracy.

 

Pomagamy zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Wpieramy osoby posiadające zaburzenia depresyjne, osobowości, będące w żałobie, czy chorujące na nerwicę. Prowadzimy również psychoterapię indywidualną: psychodynamiczno-systemową oraz cognitywno-behawioralną. Zapewniamy pomoc parom, wspierając je tym samym w najtrudniejszych życiowych chwilach.

 

Dzięki współpracy z licznymi placówkami naukowymi znajdującymi się na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy pomoc dzieciom mającym autyzm, czy zespół Aspergera. Rodzicom towarzyszymy już od momentu ciąży i wspieramy ich fachową pomocą. Naszym priorytetem jest przede wszystkim skuteczność, dlatego zachowujemy wysoki standard oferowanych usług.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: https://strefaterapii.pl/

Aktualności
Reklama