Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pojemniki Do Niszczenia Dokumentów

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: pomorskie
Firma: Rhenus Data Office Polska
Powiat: m. Gdynia
Email: rhenads@int.pl
Telefon: 22 765 63 86
Strona www: https://www.rhenus-data.pl/pl/uslugi/niszczenie-nosnikow-informacji/niszczenie-dokumentow-w-systemie-bezpiecznych-pojemnikow/
Stan: nowy
   
dodano: 2019.02.01
ważne do: 2021.07.20
wyświetleń: 284

Szczegóły oferty:

Jeżeli szukasz doskonałego sposobu na zniszczenie zbędnej dokumentacji, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Dedykujemy ją dla firm, osób indywidualnych oraz instytucji publicznych. Niszczymy dokumenty za pomocą naszego, zaufanego systemu bezpiecznych pojemników. 

 

Pracując z naszą firmą masz zagwarantowane, że dokumenty zostaną zniszczone zgodnie z obowiązującymi przepisami jak i procedurami - dokumenty utylizujemy według normy DIN 66399. Co więcej wszystko opiera się na dyrektywie RODO.

 

Nasze pojemniki gwarantują pełne bezpieczeństwo wrażliwej dokumentacji w czasie jej zbiórki, transportu i utylizacji. Po zniszczeniu odbierzesz certyfikat zniszczenia dokumentów, który zostanie wygenerowany automatycznie przez system informatyczny - dowód, że wszystko zostało zrobione zgodnie z prawem.

 

Zadzwoń i zapytaj się o bezpłatną wycenę usługi niszczenia dokumentów.

 

Odwiedź też naszą stronę internetową:

https://www.rhenus-data.pl/pl/uslugi/niszczenie-nosnikow-informacji/niszczenie-dokumentow-w-systemie-bezpiecznych-pojemnikow/

 
Aktualności
Reklama