Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

EUROTEX – taśmy transportujące i pasy napędowe

Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: małopolskie
Firma: Eurotex
Powiat: krakowski
Miasto: Skawina
Kod pocztowy: 32-050
Ulica: Piłsudskiego 3A
Email: eurotex@onet.pl
Telefon: 12 357 46 48
Strona www: https://eurotexpoland.pl/
Stan: nowy
   
dodano: 2018.12.19
ważne do: 2020.07.11
wyświetleń: 8

Szczegóły oferty:

EUROTEX jest firmą specjalizującą się w dziedzinie szeroko pojętego transportu wewnętrznego oraz technice napędowej. Na rynku jesteśmy od 2005 roku, a od tego czasu udało się nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w branży technicznej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, podchodzących do pracy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu w doborze odpowiednich materiałów oraz rozwiązań technicznych zgodnych z obowiązującymi standardami.

 

W naszej ofercie znajduje się pełen asortyment taśm przenośnikowych, pasów napędowych oraz pomocniczych materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy przedstawicielami firm Ammeraal Beltech, Habasit oraz BGK-Endlosband. Posiadamy również rozwiązania i towary pochodzące od producentów krajowych.

 

Ponadto zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem ruchu maszyn i linii technologicznych, jak również serwisowaniem urządzeń produkcyjnych. Stosowanie najlepszych jakościowo materiałów pozwala nam na wyeliminowanie ryzyka awarii występujących w trakcie pracy. Naszym atutem jest profesjonalizm, krótki czas realizacji zamówień, konkurencyjne ceny oraz możliwość szybkiego usunięcia awarii (prowadzimy serwis 24h).

 

Nasza strona: https://eurotexpoland.pl/

 

Aktualności
Reklama