Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sprzedaż miodów z własnej Pasieki. Różne rodzaje!

Cena: 30,00 PLN

Podziel się:

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: śląskie
Firma: Pasieka Laszczych
Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Kłobuck koło Częstochowy
Email: apmiodko@o2.pl
Telefon: 513240212
Strona www: http://api-inhalacje.pl/kontakt
Stan: nowy
   
dodano: 2018.10.26
ważne do: 2021.04.13
wyświetleń: 266

Szczegóły oferty:

Gdzie zakupić wartościowy miód?


Pasieka Leszczych zajmuje się wytwarzaniem naturalnego miodu w okresie wieloletnim. Czy troszczyć się o swoje zdrowie w użyciu miodów? To na pewno krok w lepszym kierunku, na pewno trzeba być świadomym, że do pełni szczęścia konieczny jest jakościowy miód. Zakup odpowiedniego miodu pozwoli dostarczyć organizmowi mnóstwo wartościowych minerałów, składników odżywczych jak również witamin. 

 

Pasieka Laszczych z Kłobucka koło Częstochowy, ma do zaoferowania różnorodne rodzaje miodów. Sprzyjające warunki, z daleka od zanieczyszczeń. Fakt, że pszczoły absolutnie nie są karmione antybiotykami, hormonami lub sacharozą – mając to na uwadze kupujący ma 100% pewność co do najwyższej jakości. W ofercie zakupić można różnorodne gatunki miodów, a jest to miód lipowy, gryczany, rzepakowy, wielokwiatowy oraz akacjowy.

 

Warto dodać, że pasieka sprzedaje również mleczko pszczele oraz węzę pszczelą. Oferta ma również inne unikalne propozycje. A precyzując domek inhalacyjny, gdzie wewnątrz można spróbować zabiegów inhalacji powietrzem z ula.

 

Aby wykonać zamówienia można odwiedzić na sklep internetowy pasieki - api-inhalacje.pl. Zamówienia realizowane są w użyciu formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Aktualności
Reklama